CodeWeek4All Challenge

Code Week pro Vás připravil jedinečnou Code Week 4 All Challenge, díky které můžete získat Certificate of Excellence. Kromě toho, že událost registrujete na mapě EU Code Week, můžete také své aktivity propojit s ostatními přáteli, kolegy a známými. Vytvoříte tak vlastní síť a pokud splníte aspoň jednu z následujících podmínek, máte vyhráno a certifikát je Váš.

Podmínky:

1. Celkem se akce zúčastní 500 žáků: pokud se propojíte s další školou nebo organizací, počet účastníků Vám může rychle narůst.

2. Spojit 10 událostí: máte možnost buďto sami zorganizovat více workshopů nebo se propojit s dalšími organizacemi, které pořádají vícero událostí a třeba další události společně zorganizovat.

3. Propojit tři země: můžete oslovit také školy/organizace z ciziny. Pokud jste součástí projektu eTwinning, můžete zkusit zapojit své partnerské školy, obzvlášť pokud třeba víte, že pořádají vlastní CodeWeek akci. Spojíte své síly dohromady a všichni můžete získat Certificate of Excellence.

 

Jak se připojit?

Přejděte na stránku Add Activity, kde vyplníte potřebné údaje o Vaší kódovací události. Potom jsou dvě možnosti.

V případě, že jste první ve své síti, vyplněný formulář odešlete. Poté obdržíte emailem Váš kód. Ten sdílíte s ostatními kolegy, které chcete přidat do své sítě a kteří též pořádají Code Week událost.

Pokud se připojujete k již existující síti, vložte identifikační kód, který jste získali od iniciátora, do formulářové buňky CODE WEEK 4 ALL CODE a formulář odešlete.

Po skončení kampaně budou všichni organizátoři aktivit požádáni o sdělení počtů účastníků. Pokud jste úspěšně dosáhli prahu nebo splnili jednu z ostatních podmínek, pak vy a vaši partneři, kteří byli součástí vaší sítě, obdrží Certificate of Excellence.

Nebojte se šířit svůj kód mezi více organizátorů, aby se připojili k Vaší síti. V ceně není pouze Certificate of Excellence. Šíříte tím také zprávu o významu programování a digitální gramotnosti a máte příležitost zapojit více žáků i lektorů. Můžete navíc získat kontakty a možnosti spolupráce s organizacemi a školami po celé ČR nebo i z ciziny.

Více informací v angličtině: https://codeweek.eu/codeweek4all

DMC Firewall is a Joomla Security extension!