Vlajková loď

Vlajková loď – celoevropská výuková hra hromadného programování (crowdcoding)

"Vlajková loď" je hra na Androidu, která se bude vyvíjet v průběhu Týdne programování EU 2014 (CodeWeek) s přispěním davu kodérů. Specifikace byly zveřejněny 11. října v 11:00 SEČ v průběhu akce, kterou bude možno sledovat živě v angličtině. Poté budou jen 4 dny dány na vývoj aplikace v kódovací štafetě ve více než 30 zemích světa. Kdokoliv se může připojit k týmu. Nevyžaduje se žádná zkušenost. Postup programování bude vysvětlen krok za krokem.

Úplně první verze hry "Vlajková loď" je již k dispozici na Google play. Nainstalujte si ji teď na vašem zařízení a udržovat ji v aktuálním stavu, abyste zažili vzrušení ze sledování jak se aplikace Android proměňuje ve vašich rukou.

CodeWeekové vydání hry "Vlajková loď" bude uvolněno paní Neelie Kroes dne 16. října v 12:30 hod. SEČ. Bude výsledkem nebývalého vzdělávacího crowdcodingového experimentu!

Nenechte si ujít příležitost zúčastnit se!

Po uplynutí Týdne programování budou všechny zdrojové soubory k dispozici spolu s otevřenými specifikacemi a výukovými videi, což lidem umožní vyvíjet své vlastní verze hry Vlajková loď.

#flagshipEU

Our website is protected by DMC Firewall!